Laurent Koscielny, Nacho Monreal a Shkodran Mustafi by mohli být těmi, kteří budou následovat Stephana Lichtsteinera, který v pondělí oznámil odchod z Emirates. 

V pondělí švýcarský reprezentant, který se k Arsenalu připojil v loni v létě z Juventusu, na svých sociálních médiích oznámil, že po 12ti měsících severolondýnský celek opouští. Arsenal si mohl 35ti letého hráče ponechat i pro příští sezónu, nicméně Emery se rozhodl této možnosti nevyužít a se službami tohoto obránce se rozloučit.

Nicméně předpokládá se, že jen u něj to neskončí.

Kanonýři v uplynulé sezóně obdrželi jen v samotné Premier League celkem 50 gólů, což přirozeně otřese s defenzívou prvního týmu.

Dalšími odchozími by mohli být Koscielny, Monreal a Mustafi a klub v současné době jen čeká na nabídky zájemců.

Koscielny v barvách Arsenalu hraje od roku 2010 a v posledních 10 měsících bojoval s návratem do 100% kondice poté, co utrpěl vážné zranění Achillovky. V jeho smlouvě ale nyní zbývá poslední rok a jedním ze zájemců o jeho služby je Fenerbahce. Další možností je i návrat do rodné Francie, stejně tak jako reprezentovat Bayer Leverkusen.

Monreal je pak v podobné smluvní situaci. Dalším hráčem, se kterým se Arsenal rozloučí, by mohl být i Calum Chambers i přesto, že na hostování ve Fulhamu zaujal. Nyní už ale nikam na půjčku nechce a porozhlíží se po permanentní příležitosti.

Na druhé straně kdo by na Emirates stadion zavítat mohl je střední obránce Saint-Etienne William Saliba, stejně tak jako se hovoří o Samuelu Umtitim z Barcelony, i když u něj se předpokládá, že bude mimo finanční možnosti Arsenalu.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.