Dánský záložník byl dotázán na spekulace ohledně jeho budoucnosti, která je spojována s mnoha evrpskými kluby, včetně Realu Madrid, a uvedl, že jednání se Spurs ohledně nové smlouvy stále pokračují. 

Christian Eriksen nabídl tajemnou odpověď na poslední spekulace ohledně jeho přestupu na San Bernabeu. Mezi takovými byla i zpráva ze středy, kdy se objevilo, že Madridský celek bude muset zaplatit £225 milionů v případě, že budou chtít Dánského reprezentanta získat.

26ti letý hráč je se Spurs smluvně uvázán do roku 2020 a není divu, že se Tottenham ze všech sil snaží zajistit si i jeho dlouhodobou budoucnost stejně tak, jako to udělali s Harry Kanem a Dele Allim.

Eriksen ale v rozhovoru pro TV3 Sport řekl: “Má budoucnost není něco, o čem bych moc přemýšlel. Soustředím se na fotbal a je ještě mnoho bitev, které je potřeba zvládnout.”

Ke konkrétním spekulacím ohledně přestupu do Realu Eriksen dodal: “Není to poprvé, co se tyto spekulace objevily. Pokud tam není nic konkrétního, pak jen komuntuji klepy. 

“Myslím si, že lidé vědí, co chci a já vím, co by rád Tottenham. Probíhá mezi námi hezký rozhovor, takže asi nic nového.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.