Everton zatím nemá v plánu svého trenéra Marca Silvu propustit, ale nadřízení v klubu doufají, že se jejich osud rychle otočí. 

Šňůra 4 proher v řadě pro klub sídlící na Goodison Parku znamená, že po náročném startu nové sezóny sedí na sestupových příčkách (na TABULKU s více detaily se můžete podívat tady).

Evertonu se nepodařilo získat jediný bod už od 1. září, kdy vyhráli 3-2 nad Watfordem a není proto divu, že se začíná spekulovat o situaci trenéra Marca Silvy.

Toho příznivci Blues během prohry proti Burnley 1-0 minulý víkend vypískali, on ale fanoušky žádá o trpělivost a důvěru.

“Pozice v tabulce o nás nic nevypovídá. V loňské sezóně jsme měli horší období a reagovali jsme na to výborně. Věříme v naše schopnosti a nyní nastal čas udělat to stejné, co v loni. Domácí zápas proti West Hamu je pro nás utkání, které musíme za každou cenu vyhrát” řekl Portugalec.

Po skončení mezinárodní přestávky se Karamelky v sobotu 19. října postaví Hammers, ale žádný rozhodující zápas ohledně Silvovy pozice to nebude. Rada Evertonu, která v létě do nových posil investovala 100+m liber, nemá v plánu v brzké době management obměnit.

Majitel Farhad Moshiri před pár měsíci uvedl, že Marco Silva je jejich dlouhodobým plánem, což prokázal i v kampani 2018/19, kdy mu napříč slabými výsledky dal veškerou svou důvěru. Na konci loňské sezóny se pak Karamelky umístili na 8. místě s 54 body.

Jaké zápasy nás čekají?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.