Manažer Leicesteru City Brendan Rodgers si myslí, že kvalifikace do Evropské ligy by mohla pro jeho tým přijít až příliš brzy, nicméně postaví se jakékoliv výzvě, která je potká.

Lišky sedí na 7. místě tabulky Premier League a to i přes páteční prohru 1-0 proti Newcastle. Ale i to bude stačit na návrat na pole evropského fotbalu v případě, že Manchester City porazí ve finále FA Cupu Watford.

Jak nyní vypadá tabulka?

 

Rodgers již odhalil, že chce Leicester usadit v top 6, ale není si jistý, jestli fotbal v Evropě už příští sezónu bude nápomocný.

“Existuje argument pro i proti. Mohlo by to pro nás přijít příliš brzy, především nyní, kdy se snažíme něco vytvořit, ale je těžké to odmítnout v moment, kdy se taková možnost naskytne. 

“V této chvíli to vypadá, že o to nikdo nestojí. V pátek jsme prohráli a všechny ostatní týmy okolo nás také. 

“Ale naší prací je umístit se na konci sezóny jak nejlépe dokážeme a pokud to pro nás znamená sedmou příčku, postavíme se jakékoliv výzvě, která nás potká. Ať už v Evropě nebo ne” řekl Rodgers.

Leicester v sobotu čeká výlet na Londýnský stadion, kde se postaví West Hamu a o pár dní později se na King Power stadioně odehraje utkání proti Arsenalu.

Do konce kampaně si také zahrají proti Man City (4.5.) a sezónu uzavřou na domácím poli proti Chelsea víkend následující. Udržet se tak na 7. místě nebude pro Lišky lehký úkol.

 

Patří podle Vás klub jako Leicester do Evropské ligy?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

anglickaliga.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.