Doba čtení: < 1 minuta

Omluva za Evropskou Superligu! Chelsea od července umožní účast fanoušků na zasedáních představenstva, což má za cíl zmírnit napětí Na Stamford Bridge po debaklu evropské Superligy.

Klub byl totiž jedním z šesti celků Premier League, které se pokusili odtrhnout od UEFA a vytvořit svou vlastní ligu, která však skončila dříve než začala. Jednalo se o rozhodnutí, které hluboce rozhněvalo nejen fanoušky Blues a klub si je tak chce znovu udobřit.

V úterý proto Chelsea učinila zásadní krok k opravě vztahů se svou fanouškovskou základnou tím, že potvrdila, že od začátku července budou mít fanoušci během jednání představenstva slovo o tom, jak je klub provozován.

Tři poradci příznivců, kteří budou vybráni prostřednictvím volebního a výběrového procesu, se budou moci účastnit schůzí rady, aby se ujistili, že fanoušci zůstávají součástí rozhodovacího procesu.

Úspěšní kandidáti budou muset uzavřít dohodu o zachování důvěrnosti, podobně jako to má správní rady Chelsea. Nebudou mít nicméně žádná hlasovací práva a nebudou se účastnit žádných schůzek týkajících se hráčů, zaměstnanců, akademie a dalších souvisejících záležitostí.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..