Doba čtení: < 1 minuta

Trent Alexander-Arnold si myslí, že týmy i fanoušci by měli být za rasismus, který se fotbalovým světem neustále šíří, potrestáni.

Obránce Červených tak reaguje na jeden z posledních incidentů, kdy se předmětem rasistického zneužití ze strany fanoušků Cagliari, kteří napodobovali opičí zvuky, stal Romelu Lukaku. Italská Fotbalová asociace incident smetla ze stolu a uvedla, že nemůže být považován za diskriminační.

Alexander-Arnold ale řekl, že všechny týmy a jejich fanoušci musí být při podobných situacích potrestáni.

“Myslím si, že Italská FA měla své důvody, proč Cagliari nepotrestala, ale dle mého názoru by měly být potrestány všechny týmy. Stejně tak i všichni fanoušci daných týmůi” řekl TTA.

“Takové věci do hry nepatří. 

“Jsem si ale jistý, že konkrétně Lukaku je silný a následkem těchto incidentů se nezlomí, což také dokázal a to když vstřelil penaltu a fanoušky okamžitě umlčel. 

“To pro něj bylo pozitivní a jsme si jistý, že se z toho brzy vzpamatuje a bude pokračovat v tom, co dělá – skórovat góly.”

Rasistické útoky se ale dostaly i do řad prvního týmu Liverpoolu a to konkrétně u Andy Robertsona. Ten v úterním zápase Ligy mistrů proti Napoli 2-0 zavinil penaltu a fanoušci vzali jeho Twitterový účet útokem. Proto si jej také deaktivoval.

Alexander-Arnold říká, že hráči stojí za ním a má z jejich stranu veškerou podporu, kterou potřebuje.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..