Fanoušci Spurs, klobouk dolů!

1
Fanoušci Spurs
Doba čtení: < 1 minuta

Fanoušci Tottenhamu pomohli svým oponentům poté, co byl zápas 3. kola Carabao Cupu odvolán a potřebné peníze se tak do kasy Leytonu nedostaly. 

Pravidla jsou neúprosná a právě jedno z nich uvádí, že pokud jedna ze stran není schopná odehrát naplánovaný zápas této pohárové soutěže, automaticky vyhrává oponent.

To znamená, že pokud zápas nebude připraven a odvysílán v televizi, Leyton Orient, který hraje ve League Two, přijde o příjem ve výši 150 000 liber.

Utkání muselo být odvoláno jen 2 hodiny před plánovaným výkopem a to z důvodu pozitivních výsledků na Covid-19 v prvním týmu Leytonu.

Kluby napříč celým fotbalovým světem bojují kvůli přetrvávájící koronavirové pandemii s financemi a Orient tak tímto přišel o značný příspěvek do své kasy.

Fanoušci Spurs se ale rozhodli pomoci a začali vykupovat fanshop svých rivalů. A díky tomu se vybralo na 20,000 liber. Leyton Orient na svém Twitterovém účtu napsal: “Naše obchody od včerejšího rána udělali tržbu přes £20 tisíc! 

“Pro Vaši velkorysost nám nezbyla žádná slova, fanoušci Spurs.”

Nenechal se zahanbit ani Harry Kane, který v roce 2011 strávil v Leytonu hostování a sám si nakoupil všechny tři sezónní dresy.

Díky nim tak podpořil 3 různé organizace: na domácím dresu je zpráva pro zdravotníky, kteří stojí v předních frontách v boji s koronavirem. Na venkovním dresu je děcký hospic Haven House a třetí dres má na době Mind, což je charita duševního zdraví.

 

Více článků ⚽

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..