nabil fekir

Bývalý agent Nabil Fekira odhalil, že plánovaný přestup jeho klienta v roce 2018 do Liverpoolu zkolaboval kvůli tomu, že se do vyjednávání zapojil hráčův švagr. 

Jean-Pierre Bernes jednal se současnými lídry tabulky Premier League 4 měsíce ve snaze přestup svého klienta do Anglie zajistit. Dohoda se ale na poslední chvíli rozpadla.

Bernes nyní pro francouzskou televizní stanici Canal Plus odhalil, že za tím stála třetí strana.

“Nabil byl pro Liverpool prioritou. Na dohodě jsem s jeho zástupci pracoval 4 měsíce. Mluvil jsem s Jurgenem Kloppem, Jean-Michelem Aulasem a všechno bylo připraveno.

“Nabil už znal znění svého budoucího kontraktu, který by mu za 5 let vynesl 45m eur.

“A v den, kdy měla být smlouva podepsána, se dostal právník a Nabilův švagr, který řekl: ‘Vše zastavte, jednání začínají znovu.’ Bylo to neuvěřitelné. Myslel jsem si, že jsme v nějakém filmu Walta Disneyho.”

Fekir v létě 2018 v Liverpoolu podstoupil i zdravotní testy, Anfield ale měl dát přestupu červenou a to kvůli problému s kolenem.

26ti letý hráč byl tehdy vyfotografován v dresu Reds a dokonce už byl natočen i rozhovor s klubovou mediální platformou.

Po zkolabování všech jednání nakonec Fekir zůstal v Lyonu a letos v létě za sníženou cenu přestoupil do Realu Betis.

A jeho bývalý agent dává vše za vinu právě jeho švagrovi. “Byly tam dva elementy. První, že hráčovy zdravotní testy byly negativní a druhý, že když chcete podepsat s klubem velkým, jako je Liverpool, potřebujete k tomu ten správný přístup. 

“Když zástupci tohoto anglického klubu viděli to divadlo okolo, okamžitě se stáhli. Někdy, když má hráč zranění, stále existuje možnost dohodu nějak dokončit a poupravit. 

“Ale Fekirův švagr vše překazil kvůli tomu, že se vydával za jeho agenta a chtěl získat provizi. 

“Nabil byl jako někde na obláčku, byl úplně jiný. Zástupce Liverpoolu ani pořádně nepozdravil.

“Cítil jsem se trapně.”

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.