Doba čtení: < 1 minuta

Právníci záložníka Manchesteru United Marouane Fellaini vyzvali soudce, aby jim umožnil pokračovat v soudním řízení proti výrobni obuvi New Balace. 

Rosalina, investiční společnost zastupující Fellainiho uvádí, že nadřízení ve sportovní firmě porušili dohodu o platbách, které měli dostat v případě, že bude Belgický reprezentant nosit jejich boty.

Nicméně právní zástupci New Balance soudu řekli, že Rosalina nemá žádný ‘rozumný důvod’ tvrdit to, že kontrakt o ambasadorství byl s Fellainim uzavřen a požádali, aby byl případ vyškrtnut.

Právník Rosaliny Andre Onslow QC řekl soudci Nejvyššího soudu v Londýně, že věřili, že smlouva mezi New Balance a Fellainim byla uzavřena i přesto, že New Balance kontrakt nepodepsal.

Zdůraznili skutečnost, že se v katalogu New Balance pro Jaro/Podzim 2017 Fellaini objevil. “Proč by společnost NB vydala katalog, kdyby nevěřili, že mají k Fellainimu dlouhodobý závazek” řekl Onslow QC.

Dále uvádí, že mají k dispozici zprávy se zaměstnancem NB ohledně doručení nových bot. “Neexistuje žádný návrh toho, že dohoda nebyla provedena.

“16. září věřili, že dohodu mají a konečná závazná dohoda spolu s podpisy měla následovat.

“Proč nadále využívali jeho práva, kdyby smlouva uzavřena nebyla.”

Předložení případu by mělo pokračovat v soudním řízení, kde by se mohlo rozhodnout o existenci nebo neexistenci smlouvy mezi oběma stranami.

Zástupce New Balance Ian Mill QC na předcházejícím slyšení soudu řekl, že ‘neexistují žádné důvody’ k trvzení, že smlouva byla uzavřena.

Fellaini na žádném slyšení nebyl přítomen.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..