Fernandes: Chci být jako Iniesta

0
bruno fernandes
Doba čtení: < 1 minuta

Bruno Fernandes promluvil o svém idolovi – legendě Barcelony André Inisetovi -, sebe jako hráče pak popsal jako bojovníka.

Fernandes se stal po příchodu na Old Trafford jedním z nejoblíbenějších hráčů většiny příznivců tohoto Manchesterského celku a to si přestup zajistil teprve v lednu. Rudí ďáblové za něj Sportingu zaplatili 46,6 milionů liber a už o měsíc později si odnesl únorové ocenění pro Hráče měsíce Premier League.

Záložník si zahrál v teprve 9 zápasech, během kterých si ale stihl připsat 3 góly a 4 asistence.

Na otázku, kdo je jeho idolem, na oficiálním webu Man United řekl: “Ten, kterého jsem vždycky rád sledoval, byl Iniesta, protože on je kombinací 8 a desítky. 

“Je to hráč, který má rád míč u nohy, který se nebojí riskovat a dle mého názoru byl rozhodně jedním z nejlepších hráčů světa.

“Stále nechápu, že za svou kariéru nezískal Zlatý míč, když se ohlédnu na vše, čeho dosáhl, kolik trofejí získal, nechápu to.”

Na otázku, jak by popsal sebe jako hráče, Portugalský reprezentant řekl: “Jako bojovníka, každý zápas je pro mě jako bitva. Musíte do něho dát vše a pochopit, jak porazit svého oponenta. 

“To vše s respektem, protože ten je potřeba. Ale pokud protivníka neporazíte vy, porazí on vás.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..