Doba čtení: < 1 minuta

Budoucnost Roye Hodgsona v Crystal Palace je na pochybách. 73 letému trenérovi totiž v létě vyprší smlouva a objevují se zprávy o tom, že by mohl na konci sezóny odejít do důchodu.

No a velkým favoritem na zisk jeho postu v Londýnském klubu je bývalý kouč a legenda Chelsea Frank Lampard.

Roy Hodgson byl v pondělí na celou situaci dotázán, odmítl však cokoliv bližšího sdělit.

„Jak jsem řekl již několikrát, chci dokončit tuto sezónu úspěšně a v žádném případě nechceme dělat nic, co by ovlivnilo naše šance hrát v posledních zápasech hezký fotbal“, řekl pro Sky Sports.

„Pojďme to dohrát a pak budeme mít spousta času na zodpovězení všech konkrétních otázek, které jsem dostal, ale nejsem připraven to v tuto chvíli udělat, protože jsou pro mě na obzoru důležitější věci.“

S nejistotou ohledně Hodgsonovy budoucnosti začal Palace hledat jeho potenciální náhradníky. V médiích bylo skloňováno mnoho jmen, ale na favoritovi se nyní shodnou všichni.

Jako první se zprávou přišel The Telegraph, který ve svém článku napsal, že je to právě Frank Lampard, který by se mohl vrátit do managementu a ujmout se této trenérské role na Selhurst Parku.

Od ledna, kdy byl Lampard propuštěn z Chelsea, byl bez práce. Zatím není známo, zda legenda Blues na nabídku kývne, pokud však ano, dostane příležitost posunout Eagles v ligové tabulce směrem nahoru. První tým Palace nicméně v létě čeká mnoho změn i tak, jelikož celkem 11-ti hráčům vyprší smlouva.

Kromě Lamparda se spekuluje i o Seanu Dycheovi a Eddie Howemu.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..