Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Blues Frank Lampard se zastal brankáře Kepy a ‘neférové kritiky’ jeho osoby.

Kepovo místo v sobotním utkání s West Bromem, které skončilo remízou 3-3, převzal Willy Caballero. Tak se stalo po prvních dvou zápasech nové sezóny, ve kterých se Španěl dopustil hned několika velkých chyb.

Frank Lampard se rozhodl udělat stejné změny už v loňském ročníku, kdy pro několik únorových zápasů vyměnil Kepu za Caballera, stejně tak se tomu stalo i ve finálních třech utkáních 2019/20.

Chelsea si v létě zajistila podpis gólmana Edouarda Mendyho, který by si mohl zahrát svůj debut už v úterním Carabao Cupu s Tottenhamem. Tím tak Lampard poslal do světa jasnou zprávu, že Kepa své místo rozhodně jisté nemá a 28-letý Mendy jej o post brankářské jedničky rozhodně vyzve. Někteří pak uvádí, že si Kepa svůj poslední zápas v barvách Blues již zahrál.

Frank Lampard se ale svého brankáře zastal se slovy: “Rozhodně nezajdu tak daleko, abych řekl, že si svůj poslední zápas za Chelsea již zahrál. 

“Pro Kepu to bylo náročné období – já to vím a on to ví. U tohoto závěru bychom ale rozhodně neměli skočit.

“Také bychom měli pochopit, že Kepa je stále mladý hráč. Myslím si, že tolik pozornosti mířené na něj je dost nespravedlivé.

“Musím ho chránit, protože vím, že je hodný kluk, hraje s absolutní profesionalitou a snaží se dělat to nejlepší, co může.”

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..