Doba čtení: 2 minut(-y)

Bývalý hráč Manchesteru United Michael Owen po prohraném zápasu s PSG vyzval trenéra Ole Gunnar Solskjaera, aby “patetického” Freda posadil na lavičku. Owen pak dodal, že by si pod jeho vedením tento brazilský záložník “už nikdy nezahrál”.

Manchesteru United unikla šance zajistit si místo ve vyřazovací fázi Ligy mistrů a to když na domácím Old Traffordu utrpěli prohru v rukách PSG 3-1.

Skóre ve středu večer otevřel Neymar už v 6. minutě a jen o pár okamžiků později málem přidali po střele Alessandra Florenziho gól další.

Red Devils měli štěstí, že se ve 20. minutě hry vyhli vyloučení, jelikož Fred unikl červené kartě za strčení hlavy proti Leandru Paredesovi. Rozhodčí po zhlédnutí záznamu z VARu vytáhl jen žlutou kartu.

Tým Ole Gunnar Solskjaera ale do konce prvního poločasu stihl vyrovnat a to díky gólu Marcuse Rashforda.

Po přestávce se mohl o vedení svého týmu postarat Anthony Martial, pro kterého si připravil perfektní přihrávku Rashford, Francouz ale ze vzdálenosti necelých 5 metrů poslal míč mimo bránu. Další velká šance nastala, když Edinson Cavani poslal čip směrem ke Keyloru Navasovi, míč se nicméně odrazil od břevna. A právě tyto šance stály United vítězství.

Neymar se v 68. minutě ujal rohového kopu, který proměnil Marquinhos.

Jen o pár chvil poté dostal Fred druhou žlutou kartu a to za faul na Andera Herreru. United tak hrál s 10 muži.

Neymar v 90. minutě už jen potvrdil vítězství hostů a konečně skóre se ustálilo na 3-1.

Michael Owen si myslí, že Fred by se měl za své nesportovní chování posadit na lavičku, přiznal ale také, že Solskjaer by měl vzít část viny i na sebe. Důvodem toho je, že měl využít jednoho z dostupných pěti střídání a 27-letého Brazilce ze hry včas odvolat.

“Chyby kam se podíváš,” řekl bývalý hráč United pro BT Sport.