Gabriel Magalhaes
Doba čtení: < 1 minuta

Boj o Gabriela Magalhaese nakonec vyhrál Arsenal, který za něj Lille zaplatí 27 milionů liber.

O obránce se kromě Kanonýrů zajímaly i jiné anglické celky, konkrétně Everton a Manchester United. Diskutovalo se i o tom, že přilákal pozornost italské Neapole.

Hráč by měl v nejbližších dnech odcestovat do Londýna, kde podstoupí zdravotní testy. Sobotní utkání Lille s Rennes 1-1 už navíc sledoval pouze z tribuny.

Gabriel Magalhaes pomohl v loňské sezóně svému týmu ke konečnému 4. místu v tabulce Ligue 1 a startoval ve všech jejích zápasech Ligy mistrů, kde se mimo jiné potkali i s Chelsea.

Brazilský střední obránce se tak připojí k obraně Kanonýrů, kterou posílí společně s Williamem Salibou. Toho sice Arsenal podepsal už v loni v létě, hráč se ale okamžitě vrátil do St Etienne na sezónní hostování.

Gunners si také zajistili další rok služeb Davide Luize. Cedric Soares a Pablo Marí pak podepsali permanentní smlouvu poté, co strávili hostování právě s týmem Mikela Artety.

Kromě nich si již severolondýnský klub zajistil i podpis Williana z Chelsea, který na Emirates stadionu podepsal tříletou smlouvu.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..