Doba čtení: < 1 minuta

Georginio Wijnaldum řekl, že Liverpool není neporazitelný a to i přes silný start v nové sezóně Premier League.

Liverpool je jediným neporaženým týmem v pěti nejvyšších divizích v Anglii a nechali za sebou Manchester City, i když s rozdílem 1 bodu.

Nizozemský reprezentant si myslí, že víkendoví oponenti Manchester United jsou schopni Červeným způsobit problémy i přes zatím nekonzistentní výkony. Wijnaldum tak připomněl, že Liverpool si musí udržet svou pracovní morálku v případě, že chtějí neporazitelný rekord prodloužit.

“Invincibles? Ne, to určitě ne. Víme, že musíme dělat mnoho pro to, abychom zápasy neprohrávali a ještě více pro to, abychom je vyhráli. 

“Každý týden musíme podávat dobré výkony a pokračovat v práci, kterou jsme zatím odváděli.

“Opravdu si nemyslím, že jsme neporazitelní a kdyby nás to náhodou napadlo, máme trenéra, který nás zase rychle postaví zpátky na zem.”

Další test Liverpoolu tak přichází v neděli v očekávaném zápase proti svým odvěkým rivalům Manchesteru United, který sedí na 7. místě s rozdílem 16 bodů.

Georginio Wijnaldum si ale myslí, že Red Devils si tuto pozici nezaslouží. “Takové věci se stávají. Každý může mít špatnou sezónu. 

“Rok předtím, než jsem přišel na Anfield, se Liverpool umístil na 8. místě tabulky, takže tyhle věci se prostě někdy stanou. To ale neznamená, že se nejedná o dobrý tým s dobrými hráči. 

“Bude to náročný zápas.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..