Ryan Giggs uvedl, že Manchester United potřebuje podepsat další čtyři nebo 5 nových hráčů, kteří pomohou přivést slávu zpět na Old Trafford. 

Tým pod vedením Ole Gunnar Solskjaera vyhrál pouhých 5 zápasů z posledních 22 a venku nezažili vítězství už v deseti utkáních.

Čtvrteční slabý výkon, který skončil bezgólovou remízou, si Rudí ďáblové zahráli proti AZ Alkmaar v rámci Evropské ligy a nepodařilo se jim jedinkrát vystřelit na bránu.

United v létě započal svou novou přestupovou strategii a v prvním týmu přivítali Harryho Maguiera, Aarona Wan-Bissaku a Daniele Jamese. Klubová legenda Ryan Giggs, který s United vyhrál 34 trofejí, si ale myslí, že Nor do svého mužstva musí přivést další posily a to především do zálohy a útoku.

Pro The Sun řekl: “Vidím, co Ole dělá a plně to podporuji. Přivedl tři nové hráče, ale potřeboval by jich alespoň 7 nebo osm. 

“Takže musí přidat. Ale chápu, že to nejde udělat během jediného přestupového okna, takže musíme být trpěliví, protože tato rekonstrukce bude pomalá.”

Manchester United se v neděli odpoledne setká na St. James Parku s Newcastle United. Připomeňme si top 5 momentů z jejich vzájemných utkání.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.