Doba čtení: 2 minut(-y)

Bývalý útočník Aston Villy Kevin Phillips předpokládá, že Grealishův letní odchod z Villa Parku je více než pravděpodobný a za perfektní destinaci pro něj označil Anfield. 

Vysoce hodnocený 25-ti letý Angličan prožívá neuvěřitelnou sezónu a je ve skvělé formě, o čemž hovoří i fakt, že se v posledních zápasech ustálil i v národním týmu své země.

Jack Grealish je s odchodem z Villy spojován pravidelně, proto všechny překvapil před několika měsíci, kdy se svým týmem podepsal novou dlouhodobou smlouvu.

Nejvíce s ním byl spojován Manchester United, který ale nyní, zdá se, ze závodu o jeho podpis vypadl. Především kvůli jeho vysoké ceně.

Zájemce ale Grealish i nadále má. Jedním z nich je Manchester City, který jeho situaci neustále monitoruje, Phillips ale věří, že ideální destinací by pro něj byl Liverpool. Jack Grealish by tak dostal šance zazářit vedle proslulé trojice Reds Salah-Firmino-Mané.

“Jacka jsem potkal letos v létě a věděl jsem, že do této sezóny zůstane ve Ville. Část mě cítila, že zůstane a uvidí, kam to se svým stávajícím týmem dotáhne. 

“Jestli si myslím, že odejde příští léto? Řekl bych, že ano. Pokud bude předvádět takové výkony jako doposud, někdo prostě s velkou nabídkou přijde. A bude to taková nabídka, kterou nebude moci odmítnout žádná z obou stran – ani klub, ani hráč. 

“Dovolit si jej může jen hrstka týmů, já osobně bych jej ale rád viděl v Liverpoolu. Nemyslím si, že Man City by pro něj byl vhodnou volbou. Sergio Aguero nejspíše v létě odejde a v týmu dojde ke změnám. Co se týká Liverpoolu, nemyslím si, že by odtama někdo odešel.  

“Dokážu si ho představit ve spolupráci s jejich přední trojicí. Zapadl by i do herního stylu Jürgen Kloppa díky svému pracovnímu nasazení. Svou práci odvádí na obou stranách hřiště.”

Jack Grealish je i nadále hlavním mužem a talismanem celé Aston Villy. Během této sezóny si kromě fantastických výkonů připsal i 6 gólů a stejný počet asistencí během 11 zápasů.

A jak by se líbil přestup Jacka Grealishe do Liverpoolu vám?

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..