Doba čtení: < 1 minuta

Tato slova vyslovil bývalý útočník Red Devils Andy Cole, který tak nevidí důvod, proč by měl Ole Gunnar Solskjaer investovat do tohoto hráče, který ani nebude mít garantovanou startovní pozici, tolik peněz.

Spekulace o přestupu Jacka Grealishe na Old Trafford v médiích proudí už nějaký ten pátek a samozřejmě s otevřením lednového přestupového okna se intenzita opět zvýšila.

Manchester United se poprvé začal o kapitána Villanů zajímat před rokem, nakonec ale přivedli Bruna Fernandese ze Sportingu. Toto rozhodnutí bylo, jak už můžeme nyní posoudit, velmi povedené. Z Fernandese se stal klíčový hráč Solskjaerova týmu a jeho dopad na hřišti je neuvěřitelný.

Nicméně i kvůli neustále se zlepšujícím výkonům Jacka Grealishe se začalo mluvit o tom, že United by jej mohl přeci jen podepsat. Navíc s ohledem na to, jak se vyvíjí situaci Paula Pogby v klubu.

Bývalý obránce Manchesterského celku Rio Ferdinand pro FIVE řekl, že by nájezd na Villu rozhodně plánoval. “Je mi jedno, jestli Pogba odejde nebo ne, Grealish je můj člověk. Pokud bych byl trenérem jednoho z top anglických týmů, nedovolil bych mu, aby zůstal tam, kde je. Šel bych si pro něj.”

Andy Cole má na tuto situaci ale jiný pohled. Pro talkSPORT řekl: “Myslím si, že Grealish je super hráč, nehodlám tady sedět a říkat něco jiného. Ale když se podívám na zálohu Manchesteru United, kde by hrál?

“Máte Bruna Fernandese, jeho výkony jsou fantastické, ale je to pozice, na které rád hraje Grealish. Když ho postavíte vlevo, tam hraje Marcus Rashford, takže kde by hrál?”

Jaký pohled na to máte Vy? Souhlasíte s Ferdinandem nebo Colem?

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..