Griezmann se v kauze Benzema-Giroud zastal útočníka Chelsea

0
Doba čtení: < 1 minuta

Karim Benzema před pár dny velmi ostře srovnal sebe s Olivierem Giroudem, což vyvolalo mnoho podivných výrazů i reakcí. 

Benzema v neděli na otázku, jaký je rozdíl mezi ním a hráčem Chelsea Giroudem, odpověděl slovy: “Nemůžete přece porovnávat Formuli 1 a motokáry, a to jsem ještě slušný.”

Fanoušci ale požadovali další vysvětlení, které se jim dostalo o dva dny později: “Co se týká Girouda, prostě jsem řekl pravdu. 

“Ale už si nikdo nepamatuje to, co jsem řekl o tom, co s sebou do národního týmu Francie přináší. 

“Všichni si jen pamatují chvíli, kdy jsem řekl, že já jsem F1 a on motokára. To je ale to, co si myslím, taková je pravda a tak to je.”

K této kauze se vyjádřil i jejich spoluhráč z reprezentace Antoine Griezmann, i když celkem  zdráhavě. “Nemohu na to odpovídat, protože mě to dostane do potíží” začal během streamového přenosu na Twitchi.

“Oliviera Girouda miluji, je to skvělý hráč a pomohl nám vyhrát Mistrovství světa. A to je v tu chvíli to nejdůležitější.”

Benzema si na druhé straně v nároďáku Francie nezahrál od roku 2015, kdy byl obviněn z vydírání svého spoluhráče Mathieu Valbuena a to kvůli skandálu ohledně sexuálního videa. I bez tohoto hráče si ale Francie dokázat poradila a kromě výhry MS dosáhli také finále Eura v roce 2016.

Sám Giroud se k věci vyjádřil více než jasně: “Možná jsem motokára, ale s trofejí z MS.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..