Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Manchesteru City Pep Guardiola potvrdil, že v současné chvíli zvažuje, že v managementu zůstane o něco déle, než původně plánoval. 

Pep Guardiola oslaví 18. ledna své 50. narozeniny a již v minulosti promluvil o tom, že neplánuje ve fotbalovém managementu setrvat tak dlouho jako někteří jeho kolegové. Má prý ještě další zájmy, kterým by se rád věnoval.

Nedávno ale se City prodloužil svou smlouvu do léta 2023 a přiznal, že odchod do důchodu se jen tak konat nebude.

“Zkušenosti vám pomáhají, především pak v případě, s jakým přistupuji ke své profesi. 

“Dříve jsem si myslel, že skončím brzo. Nyní přemýšlím o tom, že do důchodu odejdu až později, takže nevím”, řekl Guardiola. Ten během své kariéry získal 29 trofejí a má za sebou úspěšné působení v Barceloně i Bayernu Mnichov.

Na Etihad stadionu je už pátou sezónu, což znamená, že se jedná o jeho nejdelší působení v jednom klubu vůbec. V Barce stál u kormidla 4 roky, v Bayernu pak 3.

V Premier League má u svého jména celkem 8 trofejí, včetně dvou ligových titulů. No a po pomalejším startu se zdá, že se jeho tým začíná zlepšovat a je tak možné, že letos přidá trofej další.

Dnes je čeká výlet na Stamford Bridge, kde se postaví domácí Chelsea. V předešlých šesti ligových utkáních přitom neprohráli jediný zápas.

No a vzhledem k současné situaci v tabulce si Guardiola myslí, že se jedná o nejotevřenější závod o titul během jeho času v Anglii.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..