Doba čtení: 2 minut(-y)

Hráči Arsenalu v tom Arsene Wengera nechali a zklamali ho a to nebylo během posledních pár let poprvé, říká Ian Wright. 

Manchester City si v nedělním finále Carabao Cupu lehce poradil s týmem Arsene Wengera, za což Gunners obdrželi těžkou kritiku ze všech stran. 

V pořadu Sky Sports The Debate Ian Wright svou kritiku přidal a to především za jejich slabý výkon a rezignaci v nedělním utkání na Wembley. Dále dodává, že nevidí Arsene Wengera na postu manažera i ve finální sezóně jeho kontraktu, tedy 2018/19.

“Bylo to od nich velmi chudé nedělní finále a nevím, jak nyní hráči vrátí Arsene Wengerovi důvěru, kterou do nich vložil. Zklamali ho už několikrát a naposledy to zopakovali v neděli. 

“Ta rezignace, kterou jste mohli cítit za stavu 2-0, byla zjevná. Nevěřili, že mohou skóre otočit a bylo velmi těžké se na to dívat. 

“Necítí žádnou odpovědnost a jak jsem už řekl, nebylo to poprvé. Nezáleží na tom, který hráč do týmu přijde, každý z nich se zdá že upadne do komfortní zóny s nulovou zodpovědností. 

“Snažím se najít důvod, proč by měl Wenger zůstat i v příští sezóně, ale nenacházím. Měli by se alespoň snažit předvést nějaký výkon v Evropské Lize. Věřím v to? Ne.”

Spekulace o náhradníkovi Arsene Wengera už v médiích kolují několik let a mnoho jmen bylo s tímto postem spojeno. To, kdo se na trůn Arsenalu posadí a kdy k tomu dojde, nám ukáže až čas. My jsme se podívali na 5 kandidátů, kteří jsou radou klubu na Emirates zvažováni. 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..