Doba čtení: < 1 minuta

Sportovní ředitel Salzburgu Christoph Freund uvedl, že bývalý útočník klubu a jeden z největších evropských talentů současné doby Erling Braut Haaland v budoucnosti přestoupí do Liverpoolu. 

Haaland se ustálil jako jeden z nejnebezpečnějších hráčů na své pozici a to už během svého působení v Salzburgu, nezastavuje ale ani v Borussii Dortmund, kam v lednu 2020 přestoupil.

V Rakouském celku, kam zavítal v roce 2018, odehrál 27 zápasů, během kterých si připsal 29 gólů, což vedlo k jeho £17,1 milionovému přestupu do Dortmundu. Tam už má u svého jména 24 proměněných střel.

Salzburg se se svou hvězdou museli rozloučit díky výstupní klauzuli v Haalandově smlouvě a spekuluje se o tom, že podobný případ by mohl nastat i při odchodu z jeho současného celku. Dortmund by totiž mohl opustit za 67,5m liber.

Vzhledem k jeho věku, schopnostem a potenciálu se tato cena zdá jako velmi výhodný obchod. No a Christoph Freund si myslí, že toho využije Liverpool.

To řekl během rozhovoru se Sky90. Na slova Lothara Matthause o tom, že Haaland by mohl jednoho dne zavítat na Anfield, sportovní ředitel Slazburgu řekl: “to je místo, kde nakonec skončí.”

“Může hrát pro jakýkoliv klub na světě. 

“S jeho přístupem, jeho vůlí a s jeho sebevědomím se v dalších 10-ti letech zapíše do evropského fotbalu”, dodal Freund.

 


↓ Previews všech ligových zápasů do Vaší 📧 ↓


 

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..