Hammers nabídli Davidu Moyesovi novou smlouvu

0
Doba čtení: < 1 minuta

West Ham United zahájil jednání se svým manažerem Davidem Moyesem o prodloužení jeho setrvání v klubu. 

Skot Moyes během svého druhého působení na Londýnském stadioně odvedl fantastickou práci a díky pondělní výhře 2-1 nad Aston Villou se Kladiváři dostali na 5. místo tabulky Premier League.

Jeho stávající smlouva ale vyprší už na konci této sezóny a West Ham si tak chce pojistit, že zůstane i do let dalších.

West Ham United potkalo od svého stěhování na Londýnský stadion v roce 2016 mnoho problémů a to ať už na hřišti nebo mimo něj. V posledním roce se však zdá, že se klubu vrací kontrola a velkou zásluhu na tom má právě i David Moyes.

Ten převzal trenérský post v loni v prosinci po Manuelu Pellegrinim. V té době Hammers seděli těsně nad sestupovou zónou (17. místo), od které je dělil pouhý jeden bod.

David Moyes do týmu v poslední době přivedl jména dobře známá českým fanouškům a to Tomáše Součka a Vladimíra Coufala, ale také Said Benrahmu nebo Jarroda Bowena. A právě ti všichni se podíleli na fantastické formě týmu a tím pádem i zlepšených výsledcích.

Kladiváři se nejspíše poučili z chyb minulých. Když se Moyes na Londýnském stadionu objevil poprvé, u kormidla se udržel jen 6 měsíců. A to i přesto, že West Ham udržel v Premier League. Nicméně i tak se s ním Londýňané v květnu 2018 rozloučili.

A tohle už znovu opakovat nechtějí.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..