Doba čtení: < 1 minuta

Bývalý záložník Tottenhamu Ryan Mason si myslí, že Harry Kane je posedlý stát se nejlepším útočníkem na světě. 

Kane se zdá být poslední týdny nezastavitelný, v září skóroval 17 gólů a v roce 2017 to dělá už celkem 36. A pro Sky Sport ‘The Debate‘ jeho bývalý spoluhráč Mason řekl, že taková forma je výsledkem neuvěřitelně těžké práce jak na hřišti tak i mimo něj a především pak odhodlání stát se nejlepším útočníkem světa. “Harry je prostě posedlý” řekl Mason.

“Po prvním průlomovém roku se Spurs, kdy skóroval mnoho gólů, se jeho myšlení změnilo. Nyní se zaměřil na to, aby se stal nejlepším útočníkem na světě. V současné chvíli není mnoho lepších hráčů než je on. Práce, kterou do fotbalu vložil, se začíná vyplácet a lidé si začínají všímat, jak skvělý hráč se z něj stal.

“Když se podíváte na Harryho, když mu bylo 19, 20, řekli byste si, že je takový těžký, chyběla mu rychlost. To si uvědomil a už roky na svém těle pracuje. Nyní obráncům utíká. Je to zvíře, v přední frontě se z něj stává šelma. Z fyzického hlediska tam není žádná slabost.”

Pep Guardiola, poněkud špatně, označil při diskuzi o rivalech v boji o titul Tottenham jako ‘tým Harryho Kanea’. To u některých fanoušků vyvolalo vlnu nevole, ale my se na to díváme jako na masivní kompliment pro Harry Kanea a po jeho zářijových výkonech není divu. Nicméně Tottenham není jen o něm a na to poukázal i Oliver Holt: “Je to fantastický hráč, ale nesmíte se soustředit pouze na něj. Jeho spoluhráči jako Dele Alli a Christian Eriksen se dostávají trochu do pozadí. Spurs rozhodně není týmem jednoho člověka.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..