Harry Kane promluvil o svých frustracích spojené s faktem, že v Tottenhamu zatím nevyhrál žádnou trofej a řekl, že je připraven klub opustit v případě, že se nic nezmění. 

Kapitán anglické reprezentace, kterého od Nového roku potrápil problém s hamstringem, se rozpovídal během Instagramového chatu s Jamie Redknappem.

Na otázku, zda stráví v Tottenhamu zbytek své kariéry, Kane zdůraznil svůj záměr stát se nejlepším hráčem světa a řekl, že by se Spurs nezůstal v případě, kdyby začal pociťovat, že se mu tam nepodaří dosáhnout cílů, které si vytyčil.

“Je to jedna z věcí, na kterou nemůžu říct ani ano, ani ne. Spurs miluji a vždy tomu tak bude. Ale jak už jsem v minulosti několikrát řekl, pokud začnu pociťovat, že se jako tým neposouváme dopředu, nejsem někdo, kdo by zůstal jen pro to, abych hrál celou kariéru ve stejném týmu. 

“Jsem ambiciózní hráč, chci se vylepšovat a chci se stát jedním z nejlepších hráčů. 

“Všechno záleží na tom, co se stane s týmem a jak jako celek budeme postupovat dál. Takže neříkám, že tady zůstanu navždycky, ale ani pravý opak.”

Harry Kane také promluvil o tom, že si spolupráci s Portugalským trenérem José Mourinhem, který nahradil Mauricia Pochettina, užívá. Forward také přiznal, že jako mladý svého současného kouče intenzivně sledoval.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.