Doba čtení: < 1 minuta

Harry Maguire v šatně Manchesteru United vyřeší důležité otázky a podle Jamie Redknappa je jeho podpis začátkem transformace klubu. 

Letní sága byla ukončena pár dní před uzavřením přestupového okna a to když United zaplatil za Maguirea Leicesteru City 80m liber. To je nový rekord za obránce, který nějakou dobu držel Virgil van Dijk. Ten za 75m liber přestoupil v lednu 2018 ze Southamptonu do Liverpoolu.

Anglický obránce se připojil k Aaronu Wan-Bissakovi a v nedělním utkání proti Chelsea by si měli oba odehrát svůj debut v Rudých barvách.

Podle Redknappa zaplatil United za Maguirea přehnanou částku, ale poukázal na to, že tato částka může odpovídat jeho přičinění nejen na hřišti, ale i mimo něj.

“Zdá se, že v šatně prvního týmu něco není v pořádku. Jsou tam špatné základy. 

“Mají mnoho hráčů, kteří nejsou tak odhodláni hrát za Manchester United. 

“Podpisem někoho takového, jako je Maguire – bojovník, který chce vyhrát každý zápas a poznat hru detailně a k tomu je dobrý obránce – můžete odstartovat celý proces z posledních let znovu. 

“80m liber za obránce je strašná částka, astronomická částka. Ale United za ně dostal solidního obránce, který, doufejme, pomůže s dynamikou celého týmu.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..