Doba čtení: < 1 minuta

Nová posila Chelsea Kai Havertz řekl, že v Premier League nejsou žádní slabí hráči a přiznal, že zápasy jsou “vyčerpávající”. 

Chelsea si Havertzův podpis zajistila letos v létě. V týmu Franka Lamparda odehrál už 5 zápasů, během kterých si připsal tři góly.

21-letý Němec se ve třetím kole Carabao Cupu proti Barnsley postaral o hattrick a pomohl Blues k výhře zápasu 6-0. Ve svých čtyřech utkání Premier League si ale zatím nepřipsal gól žádný.

Kai Havertz přiznal, že anglická liga je daleko intenzivnější oproti Bundeslize a to z důvodu vysoké úrovně hráčů.

“Je to pro mě těžké, především proto, že Premier League je úplně rozdílná liga. Je daleko intenzivnější a toho jsem si všiml už v prvních zápasech”, řekl pro oficiální web Chelsea.

“Intenzita v duelech a sprintech je daleko vyšší. Je to úplně jiná liga a zápasy jsou vyčerpávající. 

“Bundesliga není horší, ale všiml jsem si několika rozdílů. Přijde mi, že tady nejsou žádní průměrní či slabí hráči – všichni jsou na vysoké úrovni.”

Havertz byl spokojen se svým výkonem proti Barnsley, přiznal ale, že si je vědom toho, že bude potřebovat nějaký čas na přizpůsobení se nové lize a vytvoření vztahu se svými spoluhráči. “Hattrick byl pro mě důležitý. Začátek byl trochu náročný, protože jsem s týmem trénoval pouze pět nebo 6 dní a hned si zahrál debut. Samozřejmě, že to ale všechno chce čas.”

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..