Eden Hazard řekl, že Chelsea informoval o svém rozhodnutí a nyní čeká, jak bude jeho budoucnost nadále vypadat. 

Belgický forward řekl, že Londýnský klub informoval o svém rozhodnutí už před pár týdny a doufal, že řešení jeho situace bude v tuto chvíli už známé. Nicméně nyní očekává, že se tomu tak stane po finále Evropské ligy.

Dlouhodobí obdivovatelé Edena Hazarda Real Madrid, který jim svou náklonnost oplácí, jsou přesvědčeni, že se jim v létě podaří si podpis tohoto 28 letého hráče zajistit.

Hazardovi, který na Stamfordu Bridge přistál v roce 2012 za částku £32 milionů z Lille, ve smlouvě zbývá poslední rok.

A po nedělní remíze 0-0 proti Leicesteru odhalil, že o svém rozhodnutí, na které čekají především fanoušci Blues, klub informoval.

“Ano, před pár týdny. Ano, už jsem se rozhodl, ale není to jen o mně” řekl Hazard.

“K rozhodnutí jsem dospěl a tak to je.”

Na otázku ohledně toho, zda bude jeho budoucnost jasnější po finále Evropské ligy proti Arsenalu, které se odehraje 29. května, dodal: “Myslím, že ano. Čeká nás finále a pak uvidíme.”

28 letý hráč také přiznal, že chce svou budoucnost vyřešit co nejrychleji, aby se z toho nestala letní sága, což mu ale úplně nevyšlo. “Ano, doufal jsem v to, ale nic se nestalo. Stále čekám stejně jako vy a stejně jako fanoušci.

“Když jste na hřišti, snažíte se soustředit na hru. A to je to, co dělám. Snažím se ze sebe vydat to nejlepší. Nepřemýšlím o ničem jiném, jen se snažím vyhrávat zápasy.”

Chelsea se v sezóně 2018/19 umístila na třetím místě, 26 bodů za prvním Manchesterem City.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

2 komentáře

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.