Doba čtení: < 1 minuta

První sezóna Edena Hazarda ve španělské La Lize nejde tak, jak si ji Belgičan, který na svém přestupu do Realu Madrid tvrdě pracoval dlouhé měsíce, vysnil. 

Když si Eden Hazard v listopadu přivodil zlomeninu v pravém kotníku, bylo to přesně v době, kdy se pomalu začínala ukazovat jeho nejlepší forma, na kterou byli fanoušci zvyklí z jeho působení v Chelsea.

Nikdo ale nečekal, že se zpátky do hry vrátí jen na tak krátkou dobu.

O víkendu si totiž zranění kotníku obnovil a jeho rekonvalescence je odhadována až na 3 měsíce.

Real Madrid nyní pro Hazarda zvažuje operaci, která by jej ze hry vyloučila až do konce této sezóny. Nicméně i bez operačního zásahu je otázkou, za jak dlouho se bude moci do plné akce zase vrátit.

Když si na podzim přivodil původní zranění kotníku, byl mimo hru celkem 82 dní. V srpnu to pak bylo kvůli svalovému problému 30 dní. To znamená, že Realu Madrid kvůli zranění chyběl už v 19 zápasech, v Chelsea to bylo během jeho 7 letého působení zápasů 20.

Situace je o to komplikovanější, jelikož si Hazard v roce 2017 během tréninku národního týmu Belgie zlomil pravý kotník a musela do něj být zavedena titanová deska.

Velké rozhodnutí o jeho operaci, které je třeba učinit, tak musí být dobře zváženo s ohledem na to, zda je další zákrok tím nejlepším řešením.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..