Gonzalo Higuain je přesvědčený, že Maurizio Sarri z něj v Chelsea dostane to nejlepší stejně tak, jako to udělal v Neapoli. 

Higuain na Stamfordu Bridge přistál v lednu na 6ti měsíční hostování z Juventusu a během zápasu proti Huddersfieldu, který Blues vyhráli 5-0, se postaral o dva góly.

Argentinský útočník prožil nejlepší období své kariéry v Neapoli právě pod vedením současného trenéra Chelsea Maurizia Sarriho. Bylo to v sezóně 2015/16, kdy si připsal 38 gólů.

V rozhovoru pro Sky Sports Higuain přiznal, že věří, že mu Sarri pomůže znovuobjevit tuto formu i v Premier League. “Je to kouč, který ze mě dostává to nejlepší. Zná mě velmi dobře a naopak. 

“Doufám, že se dostanu zpátky na tu úroveň, na které jsem byl v Neapoli to je ta hlavní myšlenka. Sarri je někdo, kdo mi dokáže pomoci, zná mou hru a ví, co udělat, aby ze mě dostal to, co chce. 

“Jsem šťastný, že jsem tady. Je to velký klub se skvělým stadionem a zatím to byla jen fantastická zkušenost. Doufám, že se nám s týmem podaří dosáhnout všech cílů, které máme.”

Po úspěšném působení v Neapoli a Juventusu přišlo hostování v AC Milan, které se ukázalo jako opravdovou zkouškou. V 22 zápasech skóroval jen 8 gólů, což některé vedlo ke zpochybňování jeho přestupu do Premier League. Higuain si ale myslí, že nemá zapotřebí nikomu nic dokazovat. “Ne, to vůbec. 

“Je pravdou, že těch pár měsíců v Miláně bylo náročnějších, ale nemyslím si, že má úroveň nějak klesla. Po rekordní sezóně v Neapoli ale bylo těžké znovu naplnit všechna očekávání. 

“Doufám, že znovuobjevím svou pravou formu pod Mauriziem Sarrim a v Chelsea” dodal Higuain.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.