Doba čtení: < 1 minuta

Antonio Conte promluvil o potřebě svých hráčů ukázat hrdost nejen klubu, ale i svým fanouškům.

Chelsea, kteří zaznamenali parádní návrat ze stavu 2-0 v sobotním zápase proti Southamptonu na 3-2, sedí 7 bodů od top 4 a FA Cup je pro ně tak jedinou příležitostí získání trofeje v sezóně 2017/18.

Modré čeká výlet na Turf Moor, kde se postaví domácímu Burnley, kteří sami vyhlíží možnost účasti v Evropské soutěži (více tady). A o 3 dny později je čeká semifinále FA Cupu proti týmu Svatých Marka Hughese na Wembley.

chelsea-280x161.png↑Výbava pro všechny fanoušky Premier League ↑

Conte, který ve své debutové sezóně v Premier League získal titul ligy, odmítl tvrzení, že jeho hráči musí podat do konce sezóny silné výkony, aby mu pomohli si udržet post manažera klubu.

“Sám jsem byl hráče a ti musí hrát každý zápas ne pro mě, ale pro klub a pro fanoušky” řekl Ital.

“Musí mít velký respekt k odznaku, nehrají pro svého kouče.”

“Musí hrát pro klub, příznivce a ukázat  silný charakter stejně jako to udělali proti Southamptonu. To je pro hráče ten nejlepší způsob jak dokázat, že jste profesionál.”

Conte přiznal, že jeho tým doručil v prvním poločase zápasu na St. Mary stadioně slabý výkon, ale dodal pochvalu na jejich odpověď v druhém poločase. “Především za těchto situací vidíte, že když jste v nepříjemné pozici, musíte se postavit a ukázat, jaký hráč jste.

“A to v druhém poločase udělali.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..