Pogbovy proměněné dvě penalty zajistily Manchesteru United sobotní vítězství 2-1 nad West Hamem, ale tým Rudých ďáblů svým výkonem rozhodně nepřesvědčil. Adam Bate si myslí, že největším problémem je nedostatek kreativity…

“Když vyhrajete 5-0 nebo vedete 3-0, pak je to snadné. To ale vždycky takto není. Prožíváte náročné časy, prohráváte zápasy a právě v těch chvílích se ukazuje váš pravý charakter” říká.

Ole Gunnar Solskjaer je sobotním výsledkem určitě potěšen. Man Utd zůstává v závodu o top 4. Ale budou potřebovat daleko více v případě, že v něm budou chtít zůstat i nadále. Pogbovy dvě penalty totiž nedokázaly zakrýt slabé výkony prvního týmu.

United měl velké štěstí. Felipe Andersonův gól byl nesprávně neuznán kvůli offsajdu a to ještě za stavu 0-0 a následně Michail Antonio trefil břevno brány Davida De Gey, který o pár chvil později předvedl dobrý výkon a zachránil ďáblům gól.

Byl to jeden z těch zápasů, který mohl jít velmi lehce oběma směry.

Ještě při předzápasové tiskové konference Ole Gunnar Solskjaer přiznal: “V posledních utkáních jsme před bránou nebyli dostatečně nemilosrdní a kliničtí”. A toho jsme byli svědky i během vyhraného zápasu nad Hammers.

Když náhradník Marcus Rashford konečně donutit brankáře Lukasze Fabianskeho k zásahu, což bylo v 58. minutě hry, United odehrál 3 hodiny fotbalu s jedinou střelou na cíl, což byla Pogbova penalta.

Solskjaer sice mluví především o tom, že nejsou dostatečně kliničtí, nicméně velký podíl na tom, co jim v současné době narušuje hru, je nedostatek kreativity.

 

Jaký názor na to máte vy? Ať už se jedná o sobotní výkon nebo výkony v posledních zápasech United?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.