Doba čtení: < 1 minuta

Předseda Interu Milan Beppe Marotta přiznal, že jeho klub se zajímá o Victora Mosese, zatímco jsou spojováni i s Christianem Eriksenem a Olivierem Giroudem. 

Marotta potvrdil, že ze zájmu o Eriksena a Girouda nesešlo, nicméně obě dohody by mohly být ovlivněny různými okolnostmi.

Už v létě se objevovaly spekulace o tom, že trenér italského celku Antonio Conte by rád obnovil spolupráci s Victorem Mosesem. S ním se zná z jejich společného působení v Chelsea. V loni v lednu jej poslal tehdejší trenér Maurizio Sarri na hostování do tureckého Fenerhbahce. Tam působí do současnosti, nicméně v této sezóně si kvůli zranění stehna zahrál v pouhých 6 zápasech.

Na otázku ohledně údajného zájmu Interu o tohoto 29ti letého hráče Marotta řekl: “Moses? Rozhodně je kandidátem.”

Inter si v poslední době oblíbil hráče nejvyšší anglické ligy a v tomto přestupovém okně se soustředí i na Christiana Eriksena z Tottenhamu a Oliviera Girouda z Chelsea.

José Mourinho přiznal ,že by byl rád, aby byla Eriksenova budoucnost vyřešena co nejdříve, nicméně Marotta dodal, že jeho klub není jediným zájemcem o služby tohoto Dána.

Co se týká potenciálního přestupu Oliviera Girouda, který se s Interem na 2,5 leté dohodě již domluvil, stejně tak jako došlo k dohodě mezi oběma kluby, celá situace je zkomplikovaná obchodem, který měl viděl Mattea Politana zamířit do AS Římu a opačným směrem měl putoval Leonardo Spinazzola. Zatím se ale zdá, že tato výměna hráčů se nakonec neuskuteční.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..