Issa Diop je jedním z hráčů, kterého si Ole Gunnar Solskjaer vybral pro letní rekonstrukci týmu a je za něj ochoten zaplatit £45 milionů. 

West Ham je neústupný a trvá na tom, že Issa Diop není na prodej. Některé zprávy dokonce uvádějí, že nebudou slyšet ani na nabídku £60m.

Diop do West Hamu přestoupil v loni v létě za 22 milionů liber. V Anglii se rychle adaptoval a v minulé sezóně si zahrál v celkem 38 zápasech.

Hlavní prioritou Manchesteru United pro toto léto je střední obránce. Rudí ďáblové byli spojování se dvěma jmény, nicméně Kalidou Koulibaly by stál 100 milionů liber a Harry Maguire z Leicesteru £80m. To je důvodem, proč se chtějí porozhlédnout po jiných, levnějších, možnostech.

Stejně jako středního obránce se United porozhlíží i po pravém beku. Tam si vyhlédli Aarona Wan-Bissaku a chystají se pro něj podat již druhou nabídku. První v hodnotě £40m byla Palacem odmítnuta.

Ole Gunnar Solskjaer si již zajistil podpis křídelníka Daniele Jamese, který na Old Traffordu přistál ze Swansea za částku 15 milionů liber.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.