Doba čtení: < 1 minuta

Playmaker Aston Villy Jack Grealish, který v uplynulé reprezentační přestávce zaujal svými výkony v národním dresu Anglie, přilákal v minulosti zájem ze strany mnoha anglických celků. Nicméně Villané si jsou svého talismanu dobře vědomi a prozatím všem nájezdům odolávali. 

V létě se o jeho přestupu spekulovalo mnohokrát, největšími favority na zisk jeho podpisu byl v jednu dobu Manchester United. Spojován byl ale i s Tottenhamem nebo Arsenalem.

Bývalý obránce Aston Villy Alan Hutton si ale nemyslí, že klub svolí k prodeji ani nyní, kdy na dveře začal klepat Manchester City. Důvodem je nová dlouhodobá smlouva, kterou nedávno Grealish na Villa Parku podepsal. Tím dal klub dle Huttona jasně najevo, že cena za jejich hráče dost vzrostla a vyslali tak jasné varování všem ligovým rivalům.

Pro Football Insider Hutton řekl: “Aby nyní přestoupil, muselo by se, myslím si, jednat o astronomickou sumu. 

“Před začátkem sezóny mluvili o 80m librách a když se k tomu přičte to, co ukazuje v současné kampani… Je tak dobrý, že pokud bude pokračovat tak, jak doposud, zajistí si startovní pozici v jakémkoliv týmu. 

“Lidé pomalu začínají Jacka konečně vidět a vnímat. Ve Ville předvádí skvělé výkony a pak je ještě posune o úroveň výš. Čím více hraje, tím lepší je. 

“Nepřekvapuje mě, že se o něj zajímá tolik klubů. Jako fanoušek Villy se mi nelíbí, co řeknu, ale stane se to. Je jen otázkou času, než pro něj přistane nějaká nabídka.”

Kromě Grealishe se ale Manchester City zajímá i o jeho klubového spoluhráče Douglase Luize. Světle modří navíc drží možnost o odkupu zpátky, kterou do smlouvy zahrnuli v roce 2019, kdy jej prodali. Až do června 2021 jej tak mohou na Etihad stadion přivést zpátky za 30m liber.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..