Doba čtení: < 1 minuta

Arsene Wenger naznačil, že příští 3 měsíce budou pro Jacka Wilshera a jeho kariéru v Arsenalu rozhodující. 

Wilshere se snaží znovu najít své místo v prvním týmu Gunners po zotavení se ze série dlouhodobých zranění a jeho smlouva se blíží ke konci. 25letý hráč si tuto sezónu zahrál v celkem 3 zápasech pohárových soutěžích a Wenger říká, že Wilshere musí do prosince dostat možnost pravidelného fotbalu, aby měl opravdovou šanci na návrat na nejvyšší úroveň.

Pro francouzské médium beIN Sports Wenger řekl: “Jacka Wilsherova v minulosti potkalo mnoho dlouhodobých zranění, ale nikdo nemůže zpochybňovat jeho talent. To, jak vyhrává situace s míčem.

“Ale v téhle práci si musíte udržet dobré zdraví. Soutěžní fyzické požadavky jsou velmi vysoké a můžete být jen v té nejlepší formě, abyste mohli odehrát 10 zápasů po sobě. To je to, co je pro Jacka v sázce.

“Musí se udržet zdravý, aby byl schopen čelit konkurenci. Když bude moci hrát od této chvíle do prosince a to na nejvyšší úrovni, vrátí se zpátky. Pokud bude mít další potíže, bude to horší.

“Je to pro něj důležitá sezóna, jelikož mu příští rok vyprší kontrakt. Navíc se blíží Mistrovství světa. Hráčem Arsenalu je od jeho dětských let, takže to všechno je pro něj v sázce. A pro nás také, protože bychom velmi rádi získali takového hráče a takových kvalit zpátky.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..