Jadon Sancho je pro Man United stále prioritou číslo 1

0

Manchester United se stále snaží o zisk podpisu křídelníka Borussie Dortmund Jadona Sancha a vyjednává s jeho zástupci. V posledních 24 hodinách pak mělo dojít k velkému pokroku. 

United se Sanchova podpisu nevzdal i navzdory postoje bundesligového celku. Ten si nastavil vlastní deadline pro vyjednání dohody, což se United splnit nepodařilo. Poté vystoupili představitelé BVB, včetně sportovního ředitele Michael Zorce, s tím, že křídleník v tomto přestupovém okně prodán nebude a že rozhodnutí je ‚finální‘.

To si ale nemyslí Manchesterský celek, který se se Sanchem, respektive s jeho zástupci, dokonce již domluvil na výši odměny pro agenta i osobních podmínkách.

„Když se podíváte na to, co říká Dortmund, žádná dohoda neexistuje. Nastavili si svůj vlastní deadline a nyní řekli, že zůstává. To je konec, rozhodnutí je finální.

„Nemyslím si ale, že takový pocit z toho má i United. Stále jednají s hráčem. Až bude vše domluveno, s nabídkou zamíří do Dortmundu a budou doufat, že jim Sancho s přestupem pomůže. 

„Co se týká Manchesteru United, je jejich prioritou číslo 1 i nadále. Nemyslím si, že tato sága je kompletně uzavřená“, řekl včera v The Transfer Show Dharmesh Sheth.

Anglický křídelník v německé lize jen vzkvétá. V loňské sezóně si ve 32 zápasech připsal 17 gólů a 17 asistencí a pomohl svému týmu k výhře DFL-Supercupu.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..