Cardiff City předložili FIFA důkazy v jejich sporu s Nantes ohledně přestupového poplatku pro útočníka Emiliana Salu. 

Francouzský Nantes postoupil s Cardiffem City spor, kvůli tomu, že Velšský klub průběžně odmítl zaplatit přestupový poplatek ve výši 15 milionů liber.

28 letý Argentinec se 19. ledna stal rekordním podpisem anglického klubu, nicméně osudná tragédie havárie letadla nad Lamanšským průlivem ukončila jeho život jen 2 dny po jeho přestupu na Ostrovy.

Od té doby se tyto dva kluby dohadují ohledně poplatku, kdy francouzský strana platbu požaduje a Cardiff na druhé straně uvádí, že dohoda nebyla dokončena.

FIFA prodloužila oběma klubům termín na předložení důkazů a to do pondělí 15. dubna a Cardiff potvrdil, že deadline splnili. “Cardiff City FC dnes předložil FIFA svou odpověď ohledně obvinění FC Nantes ze dne 26. února 2019.”

Cardiff bude trvat na tom, že podmínky Nantes pro dokončení přestupu nebyly splněny a bude argumentovat, že Sala v době nehody nebyl registrován hráčem Premier League.

Nantes má na druhé straně důkazy o tom, že FIFA Salu registrovala v International Transfer Certificate dne 29. února v 17:30.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.