tréninkové centrum Liverpoolu
Doba čtení: 2 minut(-y)

Liverpool potěšil své fanoušky a zveřejnil nové video a fotky ze svého nového £50-ti milionového tréninkového centra.

Premier League se po reprezentační přestávce vrací zpátky do akce už tento víkend. Konkrétně Liverpool v neděli přivítá lídry tabulky Leicester City. Aby ale svým fanouškům dlouhé čekání zkrátili, zveřejnili jedinečný pohled na nový tréninkový komplex, kam se už oficiálně přestěhovali ze slavného Melwoodu. Tam první tým trénoval neuvěřitelných 70 let.

Nicméně už nastal čas na změnu, která se jmenuje “Axa training centre”. Právě tam se tak přestěhovalo nejen ředitelství LFC, ale i celý tým.

Nové tréninkové centrum Liverpoolu má rozlohu 9,200 metrů čtvrtečních a skládá se mimo jiné i z hřiště na plážový fotbal a volejbal, kurtu na tenis a padel, který Jürgen Klopp hraje se svým asistentem Pepem Lijndersem téměř každý den.

Leden 2021: Liverpool NEMÁ v plánu posílit svou defenzivní linii

Polepšili si ale i hráči, jelikož jejich nová posilovna je oproti té v Melwoodu trojnásobná. Báze zdravotnického týmu je dvojnásobná a více prostoru je i venku.

První tým má k dispozici 3 tréninková hřiště o velikosti Anfieldu, byl ale vytvořen i speciální prostor pro brankáře, kde bude Alisson a spol. trénovat.

Vevnitř klub postavil i velkou šatnu s pohovkou uprostřed, kde mohou hráči odpočívat buď před nebo po tréninku. Speciální vychytávkou je například komora, ve které mohou Reds trénovat při 40 stupních Celsia, 90% vlhkosti a nízkou hladinou kyslíku.

Červení také také vzdali hold svému hráči obránci Virgilu Van Dijkovi, po kterém pojmenovali patník před vchodem.

Aby měl Jürgen Klopp jako správný boss přehled o všem, co se děje, má ve své kanceláři balkón s výhledem přímo na tréninkové hřiště.

Nové tréninkové centrum Liverpoolu se začalo stavět před 722 dny, nicméně bylo zpožděno koronavirovou pandemií. A tady už můžete nahlédnout na to, kam se stávající mistři přestěhovali…

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..