Fanoušci Manchesteru United vyjádřili na sociálních médiích po prohraném zápase proti Cardiffu City svou nespokojenost s trenérem Ole Gunnar Solskjaerem. 

Manažer Rudých ďáblů vyhrál jen jediný zápas z posledních 7 ligových utkání, čímž se jen podpořily návrhy pro to, aby se jeho hlava brzy objevila na špalku.

Solskjaer rozbouřenou loď po odchodu Josého Mourinha uklidnil a ihned si získal fanoušky klubu na svou stranu. Po svém prosincovém příchodu si zajistil šňůru 12 ti zápasů bez porážky, nicméně o pár měsíců později následoval kolaps a i když se zdálo, že si kvalifikaci do Ligy mistrů pro příští sezónu zajistí, nakonec Man Utd skončili na 6. místě – 5 bodů za 4. Tottenhamem.

Během nedělního utkání na Old Traffordu, který domácí prohráli proti již sestupujícímu Cardiffu 2-0, byla nelibost fanoušků slyšet, což se později projevilo i na sociálních médiích, které vzali příznivci Red Devils útokem.

Ole Gunnar Solskjaer ze zlosti ze slabého výkonu proti Welšskému týmu zrušil po-sezónní zhodnocení a analýzu celé kampaně a jak manažer, tak hráči nyní dostanou prostor od sebe předtím, než se vrátí do klubu pro předsezónní výlet do Austrálie, Singapuru a Číny.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.