Doba čtení: 2 minut(-y)

Možná už jste o tom taky slyšeli… James Rodriguez se stal obětí drbů a pomluv, které naznačují, že Kolumbijský reprezentant hrající v barvách Evertonu se před pár lety rozhodl započít proces změny pohlaví. 

Fotbalisté se musí s médii a pomluvami i ze stran fanoušků fotbalu vypořádávat na denní bázi. Zdá se ale, že čím déle musíme být kvůli koronavirové pandemii doma, tím více se nudíme a konspirační teorie pomalu ovládají celý online svět. A netýká se to jen případu Covid-19. O tom by mohl vyprávět i záložník James Rodriguez.

Zpráva o tom, že by se rád stal ženou a dokonce již přeměnu započal, byla na Whatsappu přeposlána nesčetněkrát.

James Rodriguez si v posledních pěti zápasech Evertonu nezahrál, naposledy se totiž za svůj tým postavil v Merseyside derby 20. února. Nejdříve se zdálo zranění, konkrétně knock jen ‘menším problémem’, situace se ale o něco zhoršila. Před pár dny však uvedl, že zpátky do akce by se měl vrátit už 3. dubna.

Teď se ale vraťme zpátky ke zmíněné zprávě, skrze kterou její autor vysvětluje nejen absenci Rodrigueze či jeho zranění varlat, ale také důvod odchodu z Realu Madrid.

Tak pojďme na to:

“Rodriguez si už nikdy fotbal nezahraje, v současné době je to něco, co klub stále skrývá a zametá pod koberec, Ancelotti nechce, aby byl jeho tým jakkoliv touto zprávou zasažen. Samotní hráči o tom neví a určitě to bude ten největší šok, který fotbal zažil. 

“Před pár lety se totiž rozhodl, že chce žít jako žena a začal užívat hormony. To je důvod, proč se jej chtěl Real zbavit a žádný jiný klub o něj zájem neměl. 

“Everton po něm sáhl hlavně pro to, aby rozvířili prodeje dresů v Kolumbiji. 

“Hormony jeho tělo oslabují a proto je schopný odehrát jen 60 minut sem a 60 minut tam. Pamatujete na jeho “zranění varlat” na začátku sezóny? Hormony. Po zápase na Anfieldu se rozhodl, že chce proměnu zcela dokončit a podstoupit operaci. To je důvod, proč od té doby nehrál. Operace proběhla minulý týden. Fotbalová asociace říká, že v mužském týmu už nadále hrát nemůže…”

Obrázek si o tom udělejte svůj, i když tady je to asi zcela jasné…

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..