Jamie Vardy v sobotu vydraží užití svého soukromého boxu na King Power stadioně pro zápas proti Burnley, aby získal peníze na nadaci tragicky zemřelého majitele klubu Vichai Srivaddhanaprabhy.

Leicester si na domácím King Power stadioně zahraje vůbec poprvé od tragické události, která připravila o život jejich majitele Vichai Srivaddhanaprabhu a další 4 pasažery havarované helikoptéry 27. října.

Jamie Vardy se ženou Rebekah nabídli veřejnosti šanci na získání pohostinného balíčku ve jejich soukromém boxu na stadionu.

Tato nabídka je jednou z několika dražených věcí, které pomohou vybrat peníze na nadaci Leicesteru, která byla přejmenována na počest jejich bývalého předsedy.

V úterý vyšetřování potvrdilo, že na palubě havarovaného vrtulníku byla ‘minimální šance’ na přežití.

Mezi ostatními draženými věcmi jsou i boty Jamie Vardyho, které na sobě měl v sobotním vyhraném zápase proti Cardiffu 1-0 s výšivkou ‘Khun Vichai’ anebo pár rukavic brankáře Kaspera Schmeichela.

Leicester také oznámil, že v případě skórovaného gólu v blížícím se zápase proti Burnley nebudou hrát jejich oslavnou píseň, kterou je Fire od Kasabian, jelikož chtějí udržet tón tragické události.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.