Doba čtení: < 1 minuta

Javi Gracia přiznal, že byl ‘náhlým’ propuštěním z Watfordu překvapen. 

Hornets namísto něj jmenovali svého bývalého trenéra Quique Sanchéz Florese.

Watford novou sezónu 2019/20 zahájil tragicky a z prvních 4 utkáních si odnesl jediný bod a to díky remíze proti Newcastle.

Gracia tak Vicarage Road opustil poté, co si pod ním tým zajistil jedinou výhru v posledních 10 zápasech, což je šňůra, která se datuje do dubna.

Španěl byl nicméně rozhodnutím klubu překvapen. V loňské kampani je dovedl k 11. místu v tabulce  – jejich nejlepší umístění v éře Premier League – a finále FA Cupu.

“Po nečekaném oznámení o konci mé smlouvy teprve po 4 zápasech chci vyjádřit své překvapení, které přišlo po nejlepší sezóně Watfordu v historii” napsal Gracia v prohlášení.

“Toto rozhodnutí respektuji a rád bych potvrdil fantastický vztah mezi mnou a Gino Pozzem a Filippo Giradim – na něm se ani po mém odchodu z klubu nic nezmění. 

“Jsem vděčný za to, že mi klub dovolil stát se jejich trenérem, byla to neuvěřitelná zkušenost. Zažil jsem pár nezapomenutelných momentů jako například finále FA Cupu, které jsem si užil. 

“Rád bych poděkoval všem v klubu, se kterými jsem spolupracoval a kteří ulehčili mi mé pracovní dny. Můj vděk a láska pro klub zůstává.

“V neposlední řadě chci poděkovat hlavně fanouškům, kteří mě podporovali od mého prvního dne až do toho posledního. Fanouškům i hráčům přeji jen to nejlepší.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..