Záložník Jack Wilshere je v současné době bez angažmá poté, co se se svým bývalým klubem West Ham Untied dohodl na ukončení spolupráce. 

Jack Wilshere prošel akademií Arsenalu a s prvním týmem Gunners strávil dlouhých 10 let. Celkem si na Emirates stadionu zahrál ve 197 zápasech a i přesto, že byl jedním z největších talentů Anglie, svůj potenciál nenaplnil. Jedním z důvodů byla i řada zranění, která ho během dosavadní kariéry potkala.

Poté, co odešel z Arsenalu, se připojil k Londýnskému West Hamu, což bylo v roce 2018. Nicméně problémy se zraněními pokračovaly i tam a během svou sezón v barvách Kladivářů se objevil v pouhých 19 utkáních.

A i když je v současné chvíli Wislhere stále bez angažmá, v rozhovoru pro Super 6 podcast řekl, že jeho spojení s Arsenalem znamená, že by nikdy nepodepsal smlouvu s jejich severolondýnskými rivaly.

Na otázku, zda by někdy přestoupil do Tottenhamu, záložník řekl: „Miluju jejich trenéra Josého Mourinha, myslím si, že je to neuvěřitelný trenér… ale udělat bych to nemohl.“

Hned za tím ale dodal, že pochybuje o tom, že by jej někdy Spurs vůbec oslovili. „Neudělali by to! Ale i kdyby ano, nemyslím si, že bych to udělal. Není to tak, že se mě chtěl Arsenal zbavit a měl bych tak k nim kvůli tomu nenávistné emoce. Nabídli mi slouvu, ale já chtěl zkusit něco nového. Jsem fanouškem Arsenalu.“

Wilshere promluvil o tom, že s novým angažmá nijak nespěchá a prozatím se udržuje v kondici tréninkama v parku. Kromě Anglie je ale otevřen i fotbalu v ostatních zemích.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..