Jesle, nůžky, šibenice i rybičky. Podívejte se na to nejlepší, co Premier League v roce 2020 nabídla

Je to tu! Tentokrát po 366 dnech. Při pohledu do kalendáře lze spatřit pro někoho děsivé, pro jiného potěšující datum 31. prosince, což znamená jediné – běží poslední den roku. Den tradičně zaslíbený řachavým, nesmírně hlučným hračičkám, rozzařujícím oblohu do všemožných barev, divokým party s kupou přátel (pokud tedy zrovna není rok 2020), pojídání chuťovek, ale i sumarizování uplynulých 12 měsíců.

1
Doba čtení: < 1 minuta

Do něj se pustila i jedna z největších sportovních značek světa – Premier League. Ve třech tří až čtyřminutových videích si pro fanoušky připravila sestřihy těch nejlepších fotbalových momentů, které zápasy nejsledovanější soutěže v kopané na světě nabídly.

První z nich ukazuje nejpohlednější parádičky a technické hrátky, a to od jesliček rozhodčímu, přes motání soupeřů do uzlů větších, než by svedla lodní lana, až po vždy mimořádně pohledná gólová zakončení nůžkami.

To nejlepší z technických dovedností hráčů Premier League za rok 2020

Druhé video je zaměřené na to nejdůležitější, co vůbec hráč v poli během fotbalového zápasu může udělat – vstřelení gólu. I v roce 2020 musely celé rodiny pavouků shánět nové domovy, neboť se našlo značné množství plejerů, kteří se odmítli zapsat mezi ochránce zvířat a raději vymetali horní i dolní rožky soupeřových bran. Stejně tak se opět našla řada střelců, kteří se svými přesnými trefami z úctyhodných vzdáleností jistojistě dostali i do hledáčku armády. Do výběru těch nejhezčích gólů se dostala dokonce i česká stopa v podobě Matěje Vydry.

Ty nejhezčí branky vstřelené v Premier League v roce 2020

A do třetice tu máme parádičky od mužů, kteří se ani do jednoho z dvou předchozích výběrů zaručeně dostat nemohli – brankářů. Nesmíme zapomenout, že i oni jsou velmi významnou součástí fotbalu, a i oni svými (často fyzickým zákonům odporujícími) kousky uchvacovali diváky na stadionech, případně na gaučích u obrazovek. Platí přitom, že i v téhle kategorii se objevují kouzelníci a jiná nadpozemská stvoření zastupující téměř každý klub, který Premier League letos hrál.

Ty nejbravurnější zákroky gólmanů v Premier League za rok 2020

1 komentář

  1. […] V dresu Kladivářů odehrál Haller celkem 53 zápasů, z toho osmačtyřicet ligových. Celkem si připsal 14 gólů. Ten dosud poslední byl jedním z nejhezčích v jeho kariéře. Po centru Vladimíra Coufala zakončil do sítě Crystal Palace bravurními nůžkami, které se objevili i ve výběru nejhezčí branek minulého roku. […]

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..