Záložník Chelsea přiznal, že v létě došlo k vážným jednáním o jeho přestupu do Arsenalu, který se však nakonec nematerializoval. 

Italský reprezentant je od svého příchodu na Stamford Bridge, kam zavítal v roce 2018 z Neapole, důležitou součástí prvního týmu Modrých. V létě se ale objevily zprávy o tom, že by před novou sezónou mohl vyměnit dres.

Mezi největšími zájemci byli právě Kanonýři ze severu Londýna.

Fanouškům Chelsea se ale ulevilo, že zůstal, především pak po jeho skvělém startu v novém ročníku, kde si připsal už 3 góly a 1 asistenci.

V rozhovoru pro ESPN Brazil Jorginho celou situaci osvětlil. „Věřím tomu, že každý hráč je otevřen vyjednáváním. Takže si myslím, že to bylo něco, o čem mluvili. Ale nakonec jsem se rozhodl zůstat tady. 

„Soustředím se na Chelsea a věřím, že odvedeme skvělou práci, což je něco, co jsem vždycky chtěl.“

Jorginho je s letním náborem svého týmu velmi spojoken, zároveň ale žádá o trpělivost. „Měli velké přestupové okno. Hráči, kteří přišli, mají velký potenciál a rozhodně klubu mohou dost pomoci. 

„To už taky dělají a můžeme od nich čekat daleko víc. Když je mezi hráči velká konkurence, úroveň týmu jde nahoru. A když se to stane, mužstvo je lepším a silnějším a může snadněji dosáhnout vrcholu. 

„Takže věřím, že jejich příchod s sebou přinese jen dobré věci. 

„Je normální, že potřebujete čas. Jak dlouho musel pracovat Liverpool předtím, než něco vyhráli?“

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..