José Mourinho k bojkotu Dele Alliho

0
Doba čtení: < 1 minuta

José Mourinho se rozhodl zase a znovu vynechat z výběru pro pondělní zápas Spurs s Burnley anglického záložníka Dele Alliho. 

Alli se v týmu Josého Mourinha propadl v pořadí a ze všech 11 zápasů Tottenhamu v této sezóně startoval pouze dva. V současné chvíli tak prožívá nejtěžší období své kariéry.

José Mourinho přiznal, že si nijak neužívá to, že musí dělat taková velká rozhodnutí, která pro některé hráče znamenají, že si nezahrají. Dodává ale, že to je součástí ‘života ve velkém klubu’.

Trenér Kohoutů nicméně Alliho, Davinsona a Harryho Winkse – kteří se také nestali součástí jeho výběru pro pondělní zápas na Turf Moor – ujistil, že svou příležitost dostanou ve čtvrtečním utkání Evropské ligy s Antwerp.

Po vyhraném zápase 1-0 s Burnley Mourinho řekl: “Cítím se špatně, že jsem Alliho vynechal. Cítím se tak ale vždycky, když píšu seznam hráčů pro každý jeden zápas. Není to jen u Deleho. 

“Další zápas ale máme ve čtvrtek a někteří, kteří nehráli v pondělí, si zahrají ve čtvrtek a naopak. 

“To je součástí života ve velkém klubu. To je ten život, který znám ze svého působení v Realu Madrid, Interu Milan a Chelsea. Kluci musí být vždycky připraveni.”

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..