Doba čtení: < 1 minuta

José Mourinho věří, že letní aktivita Liverpoolu na přestupovém trhu znamená, že čelí obrovskému nátlaku vyhrát Premier League.

Klopp se musel před pár dny zastat vysokých výdajů, které padly na nábor nových posil a vyšplhaly se až na částku £170m (článek tady).

Po přátelském zápase Man Utd proti AC Milan, ve kterém United vyhrál 9-8 na penalty, Mourinho, na otázku ohledně přestupové aktivity Liverpoolu, řekl: “Myslím si, že pokud máte finanční prostředky, pokud dobře investujete, je to daleko lepší cesta, než je mít uložené v bance. Protože úrokové sazby jsou velmi nízké.

“Problém je ten, že je musíte investovat dobře a já si upřímně myslím, že to se jim podařilo, protože přivedli kvalitní hráče. Jsem za ně rád. 

“A také se musím usmívat na předchozými komentářemi Kloppa (který před 2 lety kritizoval Man Utd za koupi Paula Pogby za téměř £90m). “Vidím, že své názory změnit můžete a stejně tak se můžete změnit i jako osobnost, je to vtipné.

“A možná v téhle sezóně je konečně uvidíme vyhrát. A myslím si, že je od nich správné vítězství Premier League nyní vyžadovat.

“Když se podíváte na jejich tým s takovými investicemi v loňské sezóně, v lednu a nyní v létě, nikdo jiný se k nim podle mě, co se týká utrácení, nepřiblíží.

“Tým, který byl ve finále Ligy Mistrů, je velký kandidát na výhru titulu.”

United a Liverpool poměří síly v rámci International Champions Cup v neděli na Michigan stadionu.

Kdo vyhraje nedělní zápas ICC Liverpool - Man Utd?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..