Manažer Rudých ďáblů José Mourinho řekl, že po Paulu Pogbovi požaduje konzistenci a stabilitu jeho výkonů, především pak na trénincích. 

Pogba má za sebou nelehkou sezónu, kdy v jednom okamžiku ztratil pravidelný startovní post. Nicméně v Manchesterském derby minulý víkend podal výborný výkon a svými 2 góly zajistil Manchesteru United výhru 3-2.

Před nedělním utkáním na Old Traffordu, kde domácí hostí poslední West Bromwich, Portugalský manažer promluvil o Pogbovi. “Řeknu Vám přesně to, co jsem řekl jemu po zápase proti City – neočekávám od tebe, že budeš pokaždé mužem zápasu, neočekávám, že budeš každý týden skórovat 2 góly.

“Co ale očekávám je to, aby jsi byl na jisté úrovni více konzistentní.“Chci, aby si Paul – a myslím si, že je to stejná výzva, kterou si určil on sám – udržel jistou stabilitu ve svých výkonech a to neznamená, že bude mužem zápasu v každém utkání.

“Myslím si, že to je klíčem ke všemu. Udržet si úroveň a ta se pak v některých zápasech projeví… přesně tak jako proti City.

“Základem toho jsou ale tréninky během týdne. Během posledních 2, 3 týdnů jsem s ním spokojený.”

United čeká v neděli utkání proti Baggies, kteří sedí na posledním místě tabulky Premier League a očekává se tak 8. vítězství domácího týmu v řadě. Pokud prohrají, městští rivalové budou korunováni vítězi ligy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.