Doba čtení: 2 minut(-y)

Diogo Jota se k Liverpoolu připojil teprve letos v létě za cenu 45 milionů liber z Wolves, fanoušci si jej ale ihned zamilovali. 

Bývalý útočník Liverpoolu John Aldridge jeho fantastickou formu zaznamenal také a vedlo ho to k otázce, co se stane, až bude Mohamed Salah znovu k dispozici?

Egyptský forward v posledních dnech Červeným chyběl kvůli pozitivnímu testu na Covid-19. Nakazil se během svého působení v národním týmu Egypta. Nicméně v neděli po vyhraném zápase s Leicesterem City trenér Jürgen Klopp naznačil, že Salah je již negativní a dokonce se měl zúčastnit i pondělního tréninku.

V nedělním zápase Reds s Liškami, což bylo jedno z nejdůležitějších klání prozatímní sezóny, Salaha zastoupil Diogo Jota. V utkání si pak připsal svůj už 8. gól v celkem 12-ti odehraných zápasech.

Mnozí po tomto zápasu tvrdí, že Liverpool během Salahovy absence vypadal daleko plynuleji i navzdory jeho nezanedbatelným kvalitám. Vypadá to tak, že manažer Jürgen Klopp bude mít s výběrem do příštích zápasů co dělat.

Pro Liverpool Echo Aldreidge řekl: “Co se stane, až bude Salah zase k dispozici?

“Nebude to snadné, ale je to hlavně pro manažera žádaná situace. Má k dispozici čtyři skvělé atakery. 

“Bylo skvělé pro Roberta Firmina, že i on zase na Anfieldu vstřelil gól, protože se zdálo, že celý svět byl v pslední době proti němu. Z té slavné přední trojice Liverpoolu byla zrovna jeho pozice nejvíce v ohrožení, přiznejme si. 

“Všichni čtyři tak nyní budou bojovat o své místo v základu a pro trenéra bude výběr náročný, ale nemůžete přece Jotu z týmu úplně vynechat. 

“Má velký dopad na hřišti, podobný jako Salah, když do klubu poprvé přišel. 

“Je hladový, má odhodlání. Jota ví, jak dobrá přední trojice je a chce být ještě lepší, než oni. 

“Jota navíc dělá věci, které s Wolves nedělal. Je ve větším klubu a i jeho hra v národním týmu Portugalska se zlepšila”, pochvaloval si jej Aldridge.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..